TREN VE METRO ARAÇLARI İÇİN TAM OTOMATİK ARAÇ YIKAMA TESİSLERİ ÜRETİYORUZ.

VERİMLİ , FONKSİYONEL, EKONOMİK, UZUN ÖMÜRLÜ ARAÇ YIKAMA TESİSLERİ İÇİN ÜSTÜN ALCER KALİTESİ VE GÜVENCESİ

ARAÇ YIKAMA TESİSLERİ DİZAYN,İMALAT,MONTAJ,DEVREYE ALMA VE İŞLETME EĞİTİMİ “ANAHTAR TESLİM HİZMET “

ARAÇ YIKAMA ATIK SULARINI ARITIP GERİ KAZANIYOR TEKRAR KULLANIYOR, DOĞAYI KORUYORUZ.

jQuery Slider
Duyurular
Haydarpaşa Otamatik Tren Yıkama projemize Başladık
Hindistan Distribütörü KUMCHUN INDIA PRIVATE LIMITED şirketine 29.04.2020 Tarihinde Hindistan Distribütörlüğü verilmiştir.
Marmaray Tren Yıkama Projelerimiz Marmaray Metro  projesi kapsamında 4 adet üretdigimiz GEBZE TPA / HALKALI TCDD S.Y / HALKALI CR S.Y / PENDİK S.Y Tren yıkama makinalarının sonuncusu olan Pendik makinamızıda 26.07.2019 tarihinde devreye alınarak, teslim edilmiştir.
Konak Tramvay Yıkama Makinemiz İzban AŞ'nin Konak projesi için ürettiğimiz tramvay yıkama makinesi, 30.09.2018 tarihinde devreye alınarak, teslim edilmiştir.
Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metro Yıkama UUCM Projesi Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy UUCM Projesi Kapsamındaki insansız Metro ve insansız yıkama makinemiz 05.12.2018 Tarihinde teslim edilmiştir.
Halkapınar Metro Yıkama Makinemiz İzmir Metro AŞ'nin Halkapınar projesi için ürettiğimiz metro yıkama makinesi, 08.02.2018 tarihinde devreye alınarak, teslim edilmiştir.
Kocaeli Tramvay Makinemiz Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi Segapark projesi için ürettiğimiz tramvay yıkama makinesi, 29.12.2017 tarihinde devreye alınarak, teslim edilmiştir.
Karşıyaka Tramvay Makinemiz İzban AŞ'nin Karşıyaka projesi için ürettiğimiz tramvay yıkama makinesi, 15.10.2017 tarihinde devreye alınarak, teslim edilmiştir.
Türkiye Distribütörlüğü Anlaşmasını İmzaladık Çin'li GUANGZHOU ANISUN AUTOMOTIVE TESTING EQUIPMENT CO. LTD. firması tarafından dünyada ilk defa üretilmeye başlanmış olan fırçasız otomatik araç yıkama makinesinin Türkiye distribütörlüğü anlaşmasını karşılıklı olarak imzaladık. ERA360 Markası olarak lansmanını yaptık.
Yeni Fabrikamıza Taşındık M. Fevzi Çakmak Bulvarı Eski Çamköy Hali F Blok Çamköy Fethiye Muğla +90 252 646 88 33